Romantyczny kucyk – tutorial


Idealnym dopełnieniem romantycznej stylizacji jest odpowiednia fryzura. Osobiście najchętniej noszę rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Uważam, że pasują do mojego stylu, są delikatne i bardzo kobiece. Czasem mam jednak ochotę wykonać jakieś fajne upięcie, ale niestety sama nie jestem zbyt uzdolniona w tym kierunku. Wiem, że są dziewczyny, które bez problemu potrafią stworzyć na swoich włosach cudowne upięcia i bardzo im zazdroszczę! Ja niestety do takich się nie zaliczam. Dlatego do współpracy przy tym wpisie zaprosiłam moją koleżankę Anię (Fryzjer Ślubny), która zawodowo zajmuje się upięciami ślubnymi i okolicznościowymi. Przygotowałyśmy dla Was prosty tutorial pokazujący, jak krok po kroku wykonać romantycznego kucyka. Jest on wyjątkowo nieskomplikowany i nawet osoba mająca dwie lewe ręce do włosów, jak ja, poradzi z nim sobie. Fryzura ta będzie odpowiednia dla długich i średnich włosów.

 

Do wykonaniach tego kucyka wystarczy nam jedna gumka do włosów.

1. Związujemy cześć włosów poniżej potylicy w kucyk.

2. Resztę włosów dzielimy na dwie części.

3. Powyżej gumki robimy palcami dziurkę.

4. Na krzyż przeplatany dwa pasma, które pozostawiliśmy luzem.

5. Można pozostawić luźne pasma przy twarzy.

 

Zdjęcia: Zuzia Saj


YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Wow! jakie Ty masz piękne, gęste włosy… ja jako typowo słowiańska blondynka, niestety posiadam dość cienkie więc zawsze muszę podtapirować żeby wyglądało że jest ich więcej… zazdrości co niemiara :)
    Fryzurę wypróbuję

  • Edyta Kali

    Ślicznie to wygląda :))

  • Muszę wypróbować na swoich włosach, bo strasznie mi się podoba :)

  • Przepięknie wyglądasz! Upięcie wygląda uroczo i wydaje się proste w wykonaniu. Na pewno spróbuję je wykonać u siebie :)

Close