Trzecie urodziny bloga i letni piknik


Stało się! Kolejny rok blogowania za mną. Nie był to łatwy rok, nie obyło się bez łez, zwątpień i kryzysów, czy aby nie powinnam porzucić tej blogowej przygody. Całe szczęście były przy mnie osoby, które pomogły mi przetrwać te najgorsze chwile, wspierały mnie i motywowały do działania. Haukotella przetrwała i mam nadzieję, że przetrwa kolejny rok, a nawet 100. W każdym razie pomysłów mam bardzo dużo, oby tylko wystarczyło mi wytrwałości. Dziękuję też Wam – moim czytelnikom, fajnie, że jesteście! :-)

Trzecie urodziny to nie przelewki, dlatego postanowiłam uczcić to wydarzenie i z pomocą kilku wspaniałych dziewczyn zorganizowałam mały urodzinowy piknik.

Teresa z Candy Company przygotowała dla mnie tort truskawkowy z solonym karmelem oraz cupcake’s. Dziewczyny z pracowni florystyczno-dekoratorskiej Babie Lato zajęły się kwiatami i pomogły mi przy aranżacji stołu, Klaudia Kot towarzyszyła nam podczas pikniku i zrobiła piękne zdjęcia. Ja przygotowałam przekąski oraz lemoniadę truskawkową. Moją uroczą fryzurę wykonała Ania – Fryzjer ślubny.

IMG_7559

IMG_7545

IMG_7585

IMG_7550

piknik3

IMG_7571

IMG_7651

piknik5

IMG_7617

IMG_7724

IMG_7748

piknik2

IMG_7767

piknik4

IMG_7712

IMG_7595

 

 


YOU MIGHT ALSO LIKE

 • Gratulacje! Z jednej strony samego przyjęcia, które zapiera dech w piersi (cudne kadry!), a z drugiej wytrwałości, która pozwala Ci kolejny rok tworzyć to miejsce. Świetnie łączysz blogowanie z zachowaniem granic prywatności. Bardzo nam się to podoba :) jeszcze raz gratulacje!

 • Jakie piękne miejsce, dodatki i przyjęcie! Musiało być naprawdę przemiło. Czy planujesz podzielić się przepisem na lemoniadę truskawkową? :)

  • Dziękuję Haniu, a przepis na lemoniadę niedługo pojawi się na blogu :-)

   • Super, czekam z niecierpliwością! Bo już niedługo będzie koniec truskawek :(

 • Wszystko pięknie wygląda <3
  Gratuluję i życzę wspaniałych kolejnych lat blogowania! :-)

 • Przepiękne wszystko <3 Kwiaty jakie piękne, fryzura, wszystko! Że też nie było mnie w Krakowie :(

  • Dziękuję :* Za rok robię wielka urodzinową imprezę i już na 100 % będziesz musiała przyjechać :)

Close