Majowa lista marzeń


Przygotowanie i wybranie 4 rzeczy do tej listy okazało się wyjątkowo trudnym zadaniem, gdyż na moje nieszczęście znalazłam w tym miesiącu sporo fajnych przedmiotów. Po podjęciu wielu trudnych decyzji udało się i dlatego dzisiaj mogę zaprosić Was do obejrzenia moich majowych marzeń. Aha, chciałam jeszcze powiedzieć, że zawsze z przyjemnością czytam Wasze komentarze i będzie mi bardzo miło jeśli tym razem napiszecie co Wy chciałybyście kupić w tym miesiącu. :-)

wishlista5

1. Dekoracyjne pudełka z Zary Home w piękny kwiatowy wzór. Kiedy zobaczyłam je w sklepie prawie pobiegłam z nimi do kasy. Całe szczęście w porę wrócił mi rozum i udało mi się pokonać pokusę. Dodaję je do tej listy, bo uważam, że są prześliczne i chciałabym je mieć, ale w obecnej chwili byłaby to fanaberia, gdyż najzwyczajniej w świecie nie są mi potrzebne.

2. Dzbanek do herbaty z Bolesławca. Niezwykły, ręcznie malowany imbryk w ślicznym jasno zielonym kolorze. Do kompletu można dobrać filiżanki i talerze. Z wielką chęcią wymieniłabym całą moją zastawę stołową na taką z manufaktury w Bolesławcu. Będę powoli realizować moje marzenie i zacznę właśnie od tego dzbanka.

3. Plakat polskiej ilustratorki Kasi Boguckiej. Bardzo podoba mi się stylistyka plakatu i samo przesłanie. Wanna, wino i książka to zdecydowanie moje klimaty. W Krakowie plakat można dostać w Rzeczy Same – sklepie oferującym prace polskich artystów.

4. Czekolady Le Chocolat des Français zachwyciły mnie przede wszystkim swoimi opakowaniami, chociaż oczywiście samą czekoladę też uwielbiam. W Polsce możecie zakupić je w warszawskim butiku SHE/s A RIOT. Niestety w najbliższym czasie nie wybieram się do stolicy, ale mam nadzieję, że ktoś z moich znajomych będzie tak miły i przy okazji przywiezie mi tę czekoladę, a obiecuję, że się nią podzielę. :-)

Pozdrawiam,

Klaudia


YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Hihi właśnie wybieram się po czekoladę :)

    • Ty szczęściaro :-)

      • Ty razem nie dotarłam, ale następnym razem mogę Ci też kupić :)

Close