Kwietniowa lista marzeń


Nie ma co ukrywać jestem gadżeciarą, a te listy marzeń są tego dowodem. Tworzę je przede wszystkim, aby uporządkować swoje zachcianki i nie podejmować pochopnych decyzji zakupowych, ale również po to, aby podzielić się z Wami fajnymi rzeczami znalezionymi w internecie. Wiem, że kilka osób dzięki temu znalazło przydatne akcesoria i nietypowe prezenty dla swoich bliskich. Chodźcie zobaczyć co fajnego znalazłam tym razem.

 

wishlista4

1. Jeśli jesteście prawdziwymi fanami kawy to z pewnością piliście ten kofeinowy napój z Chemexu. Jeśli nie, to koniecznie musicie nadrobić zaległości. W skrócie to naczynie do parzenia kawy wykonane ze szkła kształtem przypominające klepsydrę. Chemex to fajny gadżet, który pięknie prezentuje się również jako ozdoba kuchni.

2. W weekend majowy planuję rozpocząć sezon piknikowy, ale pilnie potrzebuję nowej torby. Taka wyplatana, w ślicznym jasnym kolorze ze skórzanymi uszami byłaby idealna i pasowałaby do mojego wiklinowego kosza piknikowego. Kupić taką, jak myślicie?

3. Przepiękne kolczyki z labradorytami i kamieniami księżycowymi od fantastycznej blogerki Lili, która prowadzi magiczny sklep z biżuterią. Cała kolekcja jest cudowna, ale te kolczyki szczególnie przypadły mi do gustu. Zajrzyjcie koniecznie!

4. Jeśli lubicie Szalonego Kapelusznika czy Kota z Cheshire to notes Moleskine z limitowanej kolekcji Alicji w Krainie Czarów na pewno się Wam spodoba. Ja jestem totalnie zauroczona! Jedyny problem jest taki, że byłby to już mój 8 notes w tym roku…..

Pozdrawiam,

Klaudia


YOU MIGHT ALSO LIKE

Close