Drugie urodziny bloga

Kilka dni temu świętowałam drugie urodziny bloga. Muszę stwierdzić, że były to dwa fantastyczne lata mojego życia. Dzięki prowadzeniu bloga nauczyłam się wielu nowych rzeczy, poznałam wspaniałych ludzi, dostałam pierwsze zlecenie na organizację ślubu i przestałam przejmować się opiniami innych. Cieszę się, że mimo wielu trudności udało mi się stworzyć miejsce, z którego jestem dumna. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc jest Was coraz więcej, a ja czuję się jeszcze bardziej zmotywowana do pracy nad blogiem. Dziękuję za wszystkie wiadomości, komentarze i uwagi. Fajnie, że jesteście i mam nadzieję, że nadal będziecie!

Skoro były urodziny to musiał być też tort. Dziękuję nieocenionej Danusi z pracowni POSIŁKI, za przygotowanie absolutnie fantastycznego tortu z malinami, którego smak do tej pory śni mi się po nocach.

DSC_0233

Były też balony. W końcu to urodziny :-)

DSC_0241 DSC_0250 DSC_0267 DSC_0308

Mam też dla Was małą niespodziankę, a mianowicie KONKURS, w którym do wygrania są dwie nagrody. Zestaw składający się z książki Alfabet ciast Zofii Różyckiej i notes „to do” z długopisem oraz skórzany notatnik.

W komentarzach napiszcie jakie drobne przyjemności sprawiają Wam największą radość?

Na Wasze odpowiedzi czekam do 12.07.2015 do godz. 23:59. Wybiorę dwie według mnie najciekawsze odpowiedzi. :-)

WYNIKI

Bardzo dziękuję wszystkim za cudowne odpowiedzi. To miłe czytać o Waszych drobnych przyjemnościach, które były naprawdę niesamowite. Chciałabym jednak wyróżnić dwie odpowiedzi, które najbardziej przypadły mi do gustu. Książka i lista „to do” wędruje do Świeczek, a różowy notes do Hanny Kozickiej. Dziewczyny napiszcie mi dane do wysyłki na klaudia@haukotella.com. Gratuluję :-)

konkurs

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

Close