Twistband


1

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam jak samodzielnie wykonać kolorowe i ostatnio bardzo modne gumki do włosów Twistband. W pasmanterii kupujemy elastyczne lamówki, najlepiej te o szerokości 16 mm. Niestety we wszystkich pasmanteriach, które odwiedziłam wybór kolorów ograniczał się tylko do białego i czarnego, dlatego ostatecznie lamówki kupiłam na allegro.

TwistBand_9

Wyznaczamy odpowiednią długość, np 24 cm, ucinamy i związujemy w supełek. Musimy pamiętać, aby delikatnie przypalić brzegi, inaczej nasza gumka może się strzępić. Twistband w przeciwieństwie do klasycznych gumek nie posiada żadnych metalowych elementów, dzięki czemu nie niszczy naszych włosów.

Gumeczki są bardzo wytrzymałe i doskonale zbierają włosy. Sama od jakiegoś czasu korzystam tylko z twistband i polecam wszystkim włosomaniaczkom, szczególnie dziewczynom z długimi i grubymi włosami.

TwistBand_10

Gumkami twistband można nie tylko związywać włosy, ale również nosić je na nadgarstku. Na naszej dłoni doskonale będą prezentowały się te w jaskrawych kolorach.

Zrobione przeze mnie gumki postanowiłam dać w prezencie swojej przyjaciółce. Do tego potrzebowałam fajnego opakowania. Przygotowany wzór wydrukowałam na tekturce, na której później umieściłam gumki.

TwistBand_2

TwistBand_4

TwistBand_5

TwistBand_6

TwistBand_3

Spróbujecie zrobić takie gumeczki w domu?

Pozdrawiam,

Klaudia

 


YOU MIGHT ALSO LIKE

Close