Czerwcowa lista marzeń


Jak dotąd czerwiec był bardzo skromny jeśli chodzi o zakupy i mimo wielu wyprzedaży kupiłam jedynie kilka książek. Ostatnio mam tak, że chętniej wyrzucam i porządkuję nagromadzone rzeczy niż kupuję nowe, ale mimo wszystko kilka perełek wpadło mi w oko w tym miesiącu. Zapraszam do oglądania czerwcowej listy marzeń.

wishlista6

1. Jedwabna apaszka polskiej marki Kaaskas. Jestem zachwycona wszystkimi projektami, ale ten kolorowy szal najbardziej mnie zauroczył. Pasowałby idealnie do moich jasnych bluzek czy koszul i doskonale ożywiłby zwyczajną stylizację.

2. Album Be coffee style to pozycja idealna dla każdego wielbiciela dobrej kawy. Został wydany przez autorów jednego z moich ulubionych blogów, na który oczywiście Was odsyłam. Album zachwyca wspaniałymi zdjęciami i pięknym podejściem do życia. Liczę na to, że już niedługo znajdzie się w mojej domowej biblioteczce.

3. Japoński wachlarz na upalne dni to nie tylko stylowy dodatek, ale również bardzo praktyczny gadżet dla każdej osoby, która tak jak ja nie znosi upałów. Co prawda obecna pogoda przypomina raczej wczesną jesień niż upalne lato, ale wolę już teraz zaopatrzyć się w taki wachlarz.

4. Ostatnio na nowo przeżywam fascynację drewnem w każdej postaci. Deski, które obecnie posiadam zostały już obfotografowane w każdej możliwej konfiguracji i czuję, że przydałoby się dokupić coś nowego. Ta piękna deska z surowego drewna pochodzi ze sklepu ilovenature, w którym wszystkie rzeczy są unikatowe i wykonywane ręcznie w okolicach Zakopanego.

Jakie są Wasze plany zakupowe na ten miesiąc?

Pozdrawiam,

Klaudia


YOU MIGHT ALSO LIKE

Close