Jesienna sesja dla Mia Box

Dziś chciałam Wam przedstawić sesję zdjęciową, którą miałam przyjemność organizować i stylizować, a która poświęcona była niecodziennemu kobiecemu biznesowi! Macie czasem sytuację, w której kompletnie brak Wam pomysłu na prezent? Albo gdy chcecie obdarować kogoś mieszkającego w innym mieście i problemem jest zorganizowanie przesyłki? A może po prostu szukacie mitycznego „czegoś ładnego”? W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma Mia Box i jej niesamowite boksy prezentowe!

Sesja w jesiennym klimacie odbyła się w malowniczym zakątku Beskidów w miejscu zwanym Leśniakówka. Przepiękne widoki sprawiły, że był to niezwykle przyjemny dzień, zaś zdjęcia autorstwa Joanny Zawiślan, które powstały, są naprawdę wyjątkowe. Boksy prezentowe to pudełka pełna czarujących przedmiotów, które można oglądać w nieskończoność. Stylizacje takich sesji to bardzo przyjemna praca!

Mia Box proponuje zarówno gotowe zestawy, jak i możliwość ich personalizacji. Hasło firmy „Pudełka pełne radości!” to deklaracja, że każdy obdarowany będzie na pewno zadowolony. Podczas sesji miałam możliwość przyjrzenia się produktom i podzielam tę opinię. Boksy są przepięknie zapakowane i wypełnione uroczymi drobiazgami, często pochodzącymi z małych, polskich firm. Właścicielka zwraca szczególną uwagę na to, aby produkty, które trafiają do boxów były unikatowe.
Uwielbiam swoją pracę i bardzo mi cieszy kiedy mogę współpracować z osobami pełnymi pasji i zaangażowania. Mam nadzieję, że nie obrazicie się jeśli od czasu do czasu będę publikować tutaj efekty swojej pracy :-)

YOU MIGHT ALSO LIKE