Zimne ognie – ślubna atrakcja

sparkles3

Zimne ognie to romantyczny dodatek i ciekawy pomysł na uatrakcyjnienie wesela. W tradycji anglosaskiej zimne ognie używane są przy pożegnaniu Pary Młodej, która udaje się w podróż poślubną. Doskonale sprawdzą się również podczas pierwszego tańca, krojenia tortu lub w czasie podziękowań dla rodziców.

sparkles1

Przygotowując ślub swoich znajomych, którzy zdecydowali się na taką atrakcję stworzyłam dla nich plakat informujący gości o której godzinie planowana jest atrakcja, spersonalizowane etykietki na zapałki oraz podkładki do zimnych ogni. Całość współgra ze słodko-romantycznym motywem przewodnim ślubu.

sparkles2

Jeśli na swoim weselu planujecie taką atrakcję, warto wcześniej uprzedzić obsługę sali o której godzinie chcecie rozpalić zimne ognie, aby pomogli Wam w przygotowaniu odpowiedniej atmosfery. Pamiętajcie również, że niektóre lokale nie zezwalają na rozpalanie zimnych ogni w pomieszczeniu. Dlatego, chcąc zapobiec rozczarowaniom dowiedzcie się tego wcześniej. Unikniecie niepotrzebnego stresu i zdążycie przygotować inną atrakcję.

sparkles4

Zimne ognie możecie również wykorzystać podczas sesji zdjęciowej, z pewnością stworzą magiczny klimat.

sparkles5

KYLIE_DANNY_817

Co sądzicie o takiej atrakcji?

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Karolcia

    Witam chciałam zapytać czy jakiś projekt czy DIY na te opakowanka na zimne ognie ?:))

  • Akcja super, sama zrobiłabym sobie takie cudo dla mojego ukochanego na sylwka w tym roku! Pozdrawiam przedświątecznie, http://niteczkowyczar.blogspot.com

  • Wow, świetny pomysł! :)