Fashion diary #szmizjerka

Doczekałam się! Leniwych poranków na plaży, spacerów i cudownych spotkań. Wyjazd do Trójmiasta to dla mnie zawsze wyjątkowe wydarzenie. Może ze względu na bliskie mi osoby, które tam mieszkają, a może przez klimat, który ewidentnie mi służy. Takie wyjazdy, nawet kilkudniowe mają w sobie wielką siłę i mnóstwo pozytywnej energii.

Jedząc śniadanie na plaży mam wrażenie, że nawet zwyczajna kromka chleba z dżemem smakuje jakoś wyjątkowo. Jest miło i przyjemnie, mogłabym tak spędzić cały dzień.

 

szmizjerka9

 

Zakładam wygodną sukienkę w typie długiej męskiej koszuli. Jest bardzo lekka i przyjemna w noszeniu, ale niestety szybko się gniecie, gdyż jest wykonana w 100% z bawełny. Mnie to jednak w ogóle nie przeszkadza, a nawet uważam, że wygląda przez to bardziej romantycznie.

 

szmizjerka6

szmizjerka8

szmizjerka12

SUKIENKA – H&M
KOSZ PIKNIKOWY – Tk Maxx

Pozdrawiam,

Klaudia

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Romantyczne zdjęcia :)

  • Sukienka jest prześliczna! Bardzo kojarzy mi się z Twoim stylem. :)
    PS. Zostawiłam Ci wiadomość w skrzynce, mam nadzieję, że nie wpadła do spamu :)

  • Mam tak z wyjazdami do Krakowa. I mam podobny kapelusz :)) Piękne zdjęcia!

  • Udanego wypoczynku! ;-)

  • Cóż za baśniowy opis :) Czytało się z przyjemnością, szkoda, że tak krotko – poczytałabym Ciebie w dłuższej formie. Ten wpis utwierdził mnie w przekonaniu, że super, że zdecydowałaś się publikować ubraniowe posty! Cała stylizacja w tym miejscu nabiera niezwykłego charakteru. <3

  • Pięknie <3