Bajka o liskach

Moja romantyczna natura sprawia, że lubię bajki i wszelkie bajkowe stworzenia. Nie wstydzę się tego i nie uważam, że jest to coś złego! Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że dzięki temu potrafię cieszyć się z wielu drobnych rzeczy i podchodzić do życia z radością.

Jeśli chodzi o ubrania, to wiecie, że najchętniej noszę kwiatowe motywy. Mam do nich największy sentyment i uważam, że idealnie podkreślają romantyczny charakter stylizacji. To najczęstszy motyw w mojej garderobie, jestem jednak otwarta na inne. Kiedy zobaczyłam wzory ubrań marki Samodobro, byłam zachwycona, że Polska firma szyje z takich przepięknych dzianin. Koszule i wygodne sukienki z syrenkami, lisami czy jednorożcami to prawdziwa gratka dla marzycieli. Wszystkie ilustracje wykonuje polska artystka Monika Smyła. Nie są one dziecinne, raczej urocze i zabawne.

Sukienka w liski spodobała mi się najbardziej. Jest bardzo wygodną szmizjerką z rozkloszowanym dołem. Do zestawu dołączona jest szarfa, którą można przewiązać talię. Lubię tę sukienkę, bo jest bardzo wygodna i przytulna – doskonała na długie wieczory z książką i kubkiem kakałka. Jest domowa, ale w dobrym znaczeniu tego słowa – w domowym zaciszu też można (i trzeba!) wyglądać pięknie. Wykonana jest z dzianiny posiadającej certyfikat „Tekstylia Godne Zaufania” OEKO-TEX Standard 100 – to znaczy, że jest absolutnie bezpieczna i zdrowa. Również dla najmłodszych – marka posiada w swojej ofercie także ubranka dla dzieci.
Wzór w liski jest tak uroczy, że zakładając tę sukienkę, nie potrafię się nie uśmiechnąć. Już nie mogę się doczekać lata i momentu, gdy założę do niej trampki, wsiądę na rower i pojadę radośnie na lody. Bowiem na wiosnę też będzie doskonała! Ta sukienka ma w sobie coś z małej dziewczynki, taką czystą radość, coś niezwykłego. Nie zawsze trzeba wyglądać poważnie i elegancko, czasem można uwolnić swoje wewnętrzne dziecko.

„Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym.”

Oscar Wilde

Zdjęcia – Joanna Zawiślan
Miejsce – Absurdalia Cafe
Sukienka – Samodobro
Do końca stycznia na cały asortyment w sklepie Samodobro macie – 10% rabatu
KOD: bajkiolisku
hauka-sign

YOU MIGHT ALSO LIKE