Autorka

Klaudia, kobieta o niebieskich oczach i księżycowo-różanym uroku. Miłośniczka polnych kwiatów, ciekawych książek i ładnych drobiazgów. Rowerzystka miejska i krakowski flenuer. Uwielbia chodzić w sukienkach.

Blog

Haukotella to najbardziej romantyczne miejsce w sieci.

Romantyczność to jedno z najważniejszych słów w moim życiu! A znaczy ono dla mnie: subtelność, kobiecość i delikatność. Staram się, by wszystko wokół mnie było właśnie takie.

#SKOJARZENIA

zapach kawy o poranku, ciasto drożdżowe, świeże kwiaty, wycieczki rowerowe, wschody słońca, naturalność, śniadanie do łóżka, piknik na łące, Muminki, chodzenie boso po trawie, Hercules Poirot, piękne piżamy, koty, lemoniada lawendowa, wianki na głowie, czerwone paznokcie, zioła, miękkie materiały, długie włosy, ukulele, kobiecość, olejki zapachowe, folk, Brigitte Bardot, girlandy, drewno, kolorowe wstążki, ciepłe wieczory, domowe wypieki, vintage, pisanie piórem, kapelusz

#NOWOŚCI

DZIEWCZYNA ROKU GLAMOUR

DSC_1053

W 2017 zostałam Dziewczyną Roku Glamour. Niezwykłe? Nieprawdopodobne? Wciąż nie mogę w to uwierzyć! I nawet statuetka stojąca na regale zaskakuje mnie czasem na nowo.

HAUKOTELLA W MEDIACH

tvp2
glamour
tvp krakow
czas na wnętrze
Close