Piknik kobiet #wspódnicy


To była wyjątkowa niedziela spędzona z uroczymi kobietami. Były miłe rozmowy, życiowe rozkminki, uściski, śmiechy i wygłupy (szczególnie z dziećmi). Atmosferę umilały nam również przepyszne słodkości, upieczone przez dziewczyny (oraz ich mężów), a także lemoniady: rabarbarowa, lawendowa oraz tradycyjna, która przyjechała na piknik aż z Wrocławia (Iza – dziękujemy).
Ten dzień po prostu obfitował we wspaniałe chwile. Po raz kolejny uświadomiłam sobie, że grupa 365 dni #wspódnicy ma ogromną wartość, a dziewczyny które ją tworzą są po prostu wyjątkowe.

Wyjątkowe podziękowania należą się Asi (Joanna Zawiślan Fotografia), która towarzyszyła nam podczas pikniki i zrobiła przepiękne zdjęcia. Dzięki temu możemy wracać wspomnieniami do tego wspaniałego niedzielnego popołudnia i przeżywać jeszcze raz wspólnie spędzone chwile. Dziękuję również Ani (SheMakes) za urocze karteczki, Ani (Natabo) za bony rabatowe, Agnieszce i Ali (Babie Lato) za cudne wianki oraz firmie PartyDeco za kolorowe papierowe pudełeczka, kubki, talerzyki, słomki oraz bańki mydlane, które zrobiły furorę :)


YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Wow! Co za magiczny piknik! :) Wglądacie wszystkie wspaniale!

  • Było wspaniale <3 Czekam na jeszcze!

  • To musiało wspaniale wyglądać na żywo, tyle kobiet i wszystkie w spódnicach. :)

  • MarzenQ

    Kobiecość, delikatność, różnorodność – piękno w czystej postaci :) Cudownie się ogląda Wasze zdjęcia!

  • Piękne zdjęcia <3 Szkoda, że przegapiłam takie fajne wydarzenie. Wiadomo już coś o kolejnym spotkaniu? ;)

  • Jakie piękne kobiety i przepiękne zdjęcia! Ach, szkoda, że Kraków tak daleko :(

Close