Konkurs – wygraj sukienkę Marie Zélie


Cześć Dziewczyny!

Wielkimi krokami zbliża się najfajniejszy zimowy miesiąc, który obfituje w spotkania rodzinne i uroczystości. Dlatego już teraz warto zaplanować stylizacje na Święta i Sylwestra i później uniknąć nieplanowanych zakupów na ostatnią chwilę. Dzisiaj przygotowałam dla Was 3 przykładowe stylizacje z wykorzystaniem sukienek Marie Zélie (jedna z nich jest trochę bardziej wiosenna). Kolaże oraz moodbordy pomagają mi dopracować daną stylizację oraz ułatwiają ewentualne zakupy. Dzięki temu wiem czego szukam i nie kupuję niepotrzebnych rzeczy.

Mam też dla Was niespodziankę. Wspólnie z marką Marie Zélie przygotowaliśmy konkurs z wspaniałymi nagrodami. Szczegóły znajdziecie na końcu wpisu. :-)

Zestaw pierwszy –  Święta w czerwonej sukience Marie Zélie. Według mnie taka stylizacja będzie idealnie pasowała na kolację Wigilijną lub inne rodzinne spotkanie. Do sukienki dobrałam klasyczne czarne szpilki oraz delikatne złote kolczyki. Stylizacja elegancka i klasyczna – dla kobiety w każdym wieku.

kolaz2

 

Zestaw drugi –  sylwester w granatowej sukience Marie Zélie. W tym przypadku wystarczy dobrać eleganckie szpilki, ozdobne kolczyki oraz kopertówkę i cała stylizacja nabierze wieczorowego charakteru. Granat doskonale komponuje się zarówno ze srebrnymi jak i złotymi dodatkami. Do takiej stylizacji zrobiłabym mocniejszy makijaż i z pewnością upięłabym włosy.

 

sukienka marie zelie

 

Zestaw trzeci – wiosenny spacer w kwiatowej sukience Marie Zélie. Sukienka jest kwintesencją subtelnej kobiecości. Mogłabym w niej biegać boso po trawie, jak również założyć eleganckie sandałki i wybrać się na letnie przyjęcie.

 

kolaz1

Co zrobić, aby wygrać sukienkę?

Wystarczy przygotować kolaż prezentujący Waszą wymarzoną stylizację z wykorzystaniem sukienki Marie Zélie.

 

Nagrodą za pierwsze miejsce jest bon na zakupy w sklepie Marie Zélie o wartości 500 zł.
Przyznamy również dwa wyróżnienia w postaci 40% rabatu do wykorzystania w sklepie Marie Zélie.

 

(Zdjęcia sukienek znajdziecie na stronie www.mariezelie.com
lub w większej rozdzielczości na mariezelie.com/strona/lookbook).

 

Pamiętajcie, że kolaż może być wykonany dowolną metodą – moodbordy papierowe będą brane pod uwagę. Proszę Was również o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Zgłoszenia należy przesyłać do 11.12.2016 r. na adres klaudia@haukotella.com

REGULAMIN

To jak, dołączacie do zabawy? Czekam z niecierpliwością na Wasze kolaże. :-)

 


YOU MIGHT ALSO LIKE

Close