Czwarte urodziny bloga i magiczna sesja w opuszczonym ogrodzie


Właśnie minęły cztery lata od momentu, w którym opublikowałam tutaj pierwszy wpis. Zaczęło się od projektów DIY i tutoriali, jak zrobić coś krok po kroku. Potem zaczęłam pisać trochę o ślubach, gdyż akurat wtedy pracowałam jako wedding planner. Robiłam też kolaże z inspiracjami. Ostatni rok był już rokiem bardzo lifestylowym, pojawiało się sporo mody, urody czy przepisów kulinarnych. Projekt 365 dni #wspódnicy, który opublikowałam w październiku, przyciągnął do mojego bloga sporo nowych czytelniczek. Widzę po statystykach, że właśnie wpisy modowe są jednymi z chętniej przeglądanych.


To były niezwykłe cztery lata. Nauczyłam się wielu rzeczy: zarówno o technicznej stronie blogowania, jak i o życiu i o sobie samej. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, przeżyłam wiele przygód, bywałam w ciekawych miejscach. To wszystko nie mogłoby się wydarzyć, gdyby nie moje miejsce w sieci i gdyby nie wy, drodzy czytelnicy! Bardzo się cieszę, że posłuchałam wtedy głosu inspiracji, założyłam blog i jestem teraz w tym miejscu.

Ale….
Szykuję zmiany! Chcę się bowiem rozwijać, chcę próbować nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty. Blog oczywiście nadal pozostanie, lecz będzie częściej aktualizowany. Z jednej strony będzie więcej króciutkich wpisów, zaś dwa razy w miesiącu pokażę wam większą sesję stylizowaną. Nadal będę pisać o modzie, urodzie i poruszać tematy kobiece, ale chcę też wprowadzać pewne nowe wątki. Jak zawsze, będę umieszczać recenzje polskich firm produkujących spódnice i sukienki oraz stylizacje z cyklu #ootd. Przewiduję jednak dla was nieco niespodzianek! Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną kolejny rok.

P.S. Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące bloga będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie komentarz :-)

 

 

Publikuję też zdjęcia z ostatniej magicznej sesji w tajemniczym ogrodzie, którą zrealizowałam z cudowną kobiecą ekipą.
#g i r l p o w e r

Zdjęcia: Roksana robi zdjęcia
Kwiaty: Babie lato
Sukienka: Kolorowe nastroje
Stylizacja: Ja :-)

 

 


YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Ale piękne zdjęcia!

  • Piękne zdjęcia!

  • Niesamowity klimat tych zdjęć, najbardziej podoba mi się to siedzące. :)
    Czekam z niecierpliwością na nowe wątki. A może pojawi się też coś więcej do poczytania, coś lifestylowego? :)

  • To bardzo duże osiągnięcie! Niby każdy powtarza „blog, a co to za problem” ale w rzeczywistości tak nie jest. Trzeba wytrwałości, pomysłowości i pasji :)

  • Właśnie przez te wątki ślubne do Ciebie trafiłam i tak już zostałam :) Trzymam kciuki za zmiany i ogromnie gratuluję wytrwałości :*

  • Pamiętam, jak do Ciebie zaglądałam na samym początku – od pierwszego wejrzenia magia <3

Close